1

Projekty typowych budynków wielorodzinnych

Przedstawiam Państwu projekty typowych budynków wielorodzinnych. Każdy z budynków doczekał się realizacji. Od blisko 15 lat tworzymy wraz z zespołem projektantów projekty. Doświadczenie w kilkunastoletniej pracy pozwoliło nam na optymalny wybór projektów typowych do sprzedaży. Starając się sprostać wymaganiom i konkurencji na rynku deweloperskim mamy w sprzedaży domy, które cieszą się sympatią wśród klientow.

Budynki można zaadoptować do każdego kształtu działki i przystosować do różnych uwarunkowań otoczenia. Lata pracy zaowocowały. W budynkach znajdują się bardzo dobrze zbywalne mieszkania o ciekawych aranżacjach dających możliwości różnorodnych zmian i cieszące się największą popularnością.

Budynki posiadają jednakowy charakter i szczegóły architektoniczne. Projekty domów przeznaczone są zarówno pod osiedla domów wielorodzinnych jak również pod indywidualny samodzielny projekt deweloperski. Poprzez wprowadzenie podobnych detali zabudowy na elewacjach budynków w projekcie zagospodarowania całego osiedla panuje ład przestrzenny. Widok z każdego okna jest niepowtarzalny. Mieszkania w budynkach są tak projektowane aby miały bardzo dużo możliwości dowolnych aranżacji, np. ustawne pokoje czy możliwość otwarcia kuchni na pokój dzienny.

Nasze projekty to wielobranżowe dokumentacje zawierające: cześć architektoniczną, konstrukcyjną, instalacje wewnętrzne, zestawienia materiałowo-kosztowe. Projekty przygotowane są w 4 egzemplarzach z rysunkami w skali 1:100, a także z projektem wykonawczym ułatwiającym budowę. Posiadamy w sprzedaży również warianty z inną kolorystyką dachu, cegły klinkierowej i okien na elewacji w budynku.

Przedstawiając naszą ofertę na stronie internetowej życzę Państwu sukcesu w każdej inwestycji deweloperskiej.

Anna Zuska

Budynek Typ A1
Budynek Typ B1
Budynek Typ C1
Budynek Typ D1